Інвестиційнийбанкінг

Більшість наших клієнтів складають підприємства з виручкою до $100 млн.

Прозорість в інтересах клієнта є запорукою довіри в корпоративних фінансах, і тому саме на її основі ми ставимо мету вибудовувати довготермінові партнерські стосунки. У виборі фінансових інструментів для клієнта ми керуємося виключно прагматичним підходом і зосереджуємося на об’єктивності оцінки.

У ході консультування ми рекомендуємо лише ті заходи, які найліпшим чином відповідають вашим інтересам і можуть бути виражені у грошах або зростанні вартості. Основними галузями нашої спеціалізації є: нерухомість, фінансові ринки, сільське господарство, фармацевтика, природні ресурси та споживчі товари.

Види послуг

Команда Адамант Капітал готова докласти усіх зусиль, аби допомогти вашій компанії залучити кредитні або акціонерні кошти. Ми маємо для вас цінний досвід у різноманітних варіантах мезонінного (змішаного) фінансування та досягнення компромісу щодо його параметрів між усіма сторонами залежно від різних сценаріїв розвитку компанії. Аби скерувати вашу компанію оптимальним шляхом до залучення капіталу, ми виробляємо для неї індивідуальний інструмент фінансування та підбираємо інвестора з розгалуженої мережі наших міжнародних контактів. Ми прагнемо звести разом український потенціал із міжнародним фінансуванням на терені вашої компанії.

Немає підстав сумніватися в тому, що найближчими роками Україною прокотиться нова хвиля змін власників у корпоративному секторі. Саме тут запит на прозорість і довіру буде, можливо, навіть більший, ніж деінде. Ми спеціалізуємося на повному супроводженні угод зі злиттів та поглинань: від ідеї до фінального підпису. Ми також координуємо всіх учасників цього складного процесу, щоб зробити його якомога комфортнішим для нашого клієнта. Наш досвід і контакти в численних галузях України та за її межами допомагають нам підбирати оптимальних партнерів і покупців/продавців для наших клієнтів, а також торувати шлях іноземному капіталу до України.

Після укладання угоди ми пропонуємо консультаційні послуги в питаннях якісних змін, синергій, ризиків канібалізації, оцінки вартості бізнесу та розробки довготермінового плану її підвищення тощо.

Наші послуги у сфері фінансового консультування допомагають клієнтам у широкому колі питань, зокрема моделюванні бізнесу та пошуку шляхів його оптимізації як на фінансовому, так і операційному, інвестиційному та стратегічному рівнях.

Послуги включають в себе визначення поточної та майбутньої вартості бізнесу, доцільності інвестиційних проектів з огляду на різні сценарії їхнього розвитку, потреб інвестора, його схильності до ризику та очікувань щодо дохідності. Ми допоможемо визначитися з вибором фінансової стратегії або компромісом між зростанням та його фінансуванням у контексті загальної економічної ситуації в Україні та світі.

Коли компанія обирає між органічним зростанням чи поглинанням конкурента, фінансовим чи стратегічним партнером тощо, вибір є настільки особистісним, ніби його робить людина. Саме тому необхідність глибокого розуміння корпоративної культури компанії та її акціонерів є ще однією причиною, чому ми прагнемо довготермінового партнерства і зосереджуємо наші зусилля на задоволення унікальних, індивідуальних потреб клієнта.

Наші угоди

t1
Сума не розкривається
Ексклюзивний фінансовий радник із поглинання мережі клінік "Ексімер", 2018
t1
$10 млн.
Супровід викупу боргових зобов'язань, 2015
t1
$50 млн.
Ексклюзивний фінансовий радник із реструктуризації боргових зобов'язань
t1
$12 млн.
Ексклюзивний фінансовий радник із продажу стратегічному інвесторові, 2017
t1
$46 млн.
Організація продажу швейцарсько-грецькій групі EFG Eurobank
t1
Сума не розкривається
Ексклюзивний фінансовий радник із купівлі страхової компанії Білорусії
t1
€10 млн.
Ексклюзивний фінансовий радник із залучення мезонінного фінансування, 2013
t1
$19 млн.
Ексклюзивний фінансовий радник із реструктуризації боргових зобов'язань
Команда
employer
Олексій Руденко
Керуючий директор, Інвестиційний банкінг

Олексій очолив відділ у 2010 році. До того він працював у KBC Securities на проектах злиттів і поглинань, залучення акціонерного капіталу в цілому та через приватні розміщення зокрема. У Galt & Taggart Securities, інвестиційній компанії при Банку Грузії, Олексій відігравав провідну роль у продажу металургійного заводу ISTIL за $ 500 млн. Ця угода, в якій G&T спільно з Nomura представляли інтереси продавця, і по сьогодні залишається однією з найбільших в Україні. За десять років роботи в інвестиційних компаніях Олексій здобув всебічний досвід, зокрема в таких галузях як металургія, сільське господарство та харчова промисловість, споживчі товари та роздрібна торгівля, фінансові послуги, телекомунікації та медіа. Олексій має ступінь магістра економіки зі спеціалізацією на економічній доктрині від Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

employer
Костянтин Якуненко, PhD, CFA, CAIA
Інвестиційний директор, Інвестиційний банкінг

Костянтин долучився до команди Адамант Капітал у 2011 році після майже трьох років на посаді аналітика в Gainsfort Research, першій в Україні незалежній компанії з надання інвестиційних рекомендацій для біржових інвесторів. Його рекомендації щодо купівлі/продажу акцій електроенергетичних компаній (на які тоді припадало 10% біржової торгівлі акціями) зазвичай посідали перше–друге місце за дохідністю в рейтингу Bloomberg Analyst Recommendations. Костянтин розпочав кар’єру у 2008 році на посаді молодшого інвестиційного аналітика в міжнародній компанії Galt & Taggart Securities Ukraine, яка постійно входила в першу десятку найбільших брокерів України. У 2009 році Костянтин отримав ступінь магістра економіки з відзнакою зі спеціалізацією на інноваційних стратегіях в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», де пізніше захистив дисертацію з економіки на тему євроінтеграції в енергетиці. Костянтин має чартери CFA (Chartered Financial Analyst®) та CAIA (Chartered Alternative Investments Analyst®).