Брокерськеобслуговування

Миспеціалізуємосянатрадиційнихкласахактивів,особливонаоблігаціях

Наша компанія здійснює діяльність на ринку цінних паперів понад 10 років. За цей час ми накопичили значний досвід в обслуговуванні клієнтів на фондовому ринку України та за її межами.

Ліцензії компанії, що видані Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку:

  • брокерська діяльність (серія АД № 034339, від 26.04.2012, строк дії – необмежений);
  • дилерська діяльність (серія АД № 034340, від 26.04.2012, строк дії – необмежений).

На сьогодні основним інструментом інвестування на фондовому ринку України є облігації внутрішніх державних позик (ОВДП). Дані облігації емітуються Міністерством фінансів України в гривні, доларах США і євро та розміщуються виключно на внутрішньому ринку.

Основні переваги ОВДП:

  • Погашення у повному обсязі (100% суми) гарантовано державою;
  • Дохідність вища ніж у відповідних депозитів;
  • Можливість дострокового продажу без втрати нарахованих відсотків;
  • Не оподатковується податком на доходи фізичних осіб;
  • Можливість швидкого отримання кредиту (РЕПО) під їх заставу;
  • Компанії мають можливість придбати за гривню валютні ОВДП, по яким виплата купонного доходу та погашення номіналу здійснюються в іноземній валюті.

В інтересах клієнтів ми проводимо операції будь-якої складності, що пов'язані з торгівлею цінними паперами на біржовому та позабіржовому ринку.

Нашими перевагами є низькі тарифи, висока швидкість проведення операцій, а також встановлені партнерські стосунки з багатьма учасниками фондового ринку.

Ми можемо розробити індивідуальну угоду зворотного викупу, яка буде якнайповніше відповідати вашим фінансовим потребам.

Кредит із рефінансуванням під плаваючу ставку (ролл-овер), кредит під фіксовану ставку, індивідуально розроблені операції із застосуванням цінних паперів, тощо — всі ці продукти можуть задовольнити ваші фінансові потреби у значно більшій мірі, ніж це можуть простий депозит чи кредит.

Команда
employer
Дмитро Гуменюк
Голова відділу операцій з цінними паперами

Одразу по закінченні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Банківська справа» Дмитро почав працювати в Державному експортно-імпортному банку України. Впродовж 12 років був кредитним менеджером великих корпоративних підприємств торгівлі, промисловості та енергетики. Він має значний досвід аналізу звітності та бізнес-планів підприємств, структурування, реалізації та супроводу великих кредитних проектів, гарантійних, вексельних і факторингових операцій. Також він брав активну участь у реалізації декількох успішних проектів з реструктуризації проблемної заборгованості та санації підприємств у різних галузях економіки. У 2018 році Дмитро долучився до Адамант Капітал. Має сертифікат НКЦПФР на право здійснення дій, пов'язаних з провадженням професійної діяльності з торгівлі цінними паперами.