Брокерськеобслуговування

Миспеціалізуємосянатрадиційнихкласахактивів,особливонаоблігаціях

Наша компанія здійснює діяльність на ринку цінних паперів понад 10 років. За цей час ми накопичили значний досвід в обслуговуванні клієнтів на фондовому ринку України та за її межами.

Фінансову звітність та аудит брокерської компанії ви можете переглянути тут.

Ліцензії компанії, що видані Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку:

  • брокерська діяльність (серія АД № 034339, від 26.04.2012, строк дії – необмежений);
  • дилерська діяльність (серія АД № 034340, від 26.04.2012, строк дії – необмежений).

На сьогодні основним інструментом інвестування на фондовому ринку України є облігації внутрішніх державних позик (ОВДП). Дані облігації емітуються Міністерством фінансів України в гривні, доларах США і євро та розміщуються виключно на внутрішньому ринку.

Основні переваги ОВДП:

  • Погашення у повному обсязі (100% суми) гарантовано державою;
  • Дохідність вища ніж у відповідних депозитів;
  • Можливість дострокового продажу без втрати нарахованих відсотків;
  • Не оподатковується податком на доходи фізичних осіб;
  • Можливість швидкого отримання кредиту (РЕПО) під їх заставу;
  • Компанії мають можливість придбати за гривню валютні ОВДП, по яким виплата купонного доходу та погашення номіналу здійснюються в іноземній валюті.

В інтересах клієнтів ми проводимо операції будь-якої складності, що пов'язані з торгівлею цінними паперами на фондовій біржі ПФТС та позабіржовому ринку.

Нашими перевагами є низькі тарифи, висока швидкість проведення операцій, а також встановлені партнерські стосунки з багатьма учасниками фондового ринку.

Ми можемо розробити індивідуальну угоду зворотного викупу, яка буде якнайповніше відповідати вашим фінансовим потребам.

Кредит із рефінансуванням під плаваючу ставку (ролл-овер), кредит під фіксовану ставку, індивідуально розроблені операції із застосуванням цінних паперів, тощо — всі ці продукти можуть задовольнити ваші фінансові потреби у значно більшій мірі, ніж це можуть простий депозит чи кредит.

Команда
employer
Юрій Созінов
Директор, Інвестиційний керуючий

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси». За майже десять років активної праці на українському та закордонному фондовому ринку Юрій здобув багатогранний досвід роботи з акціями та облігаціями. Він починав свій кар’єрний шлях у відділі управління активами в СК Універсальна, після чого керував активами пайових інвестиційних фондів ЗАО «КУА Універсальна». З 2013 року відповідає за управління портфелем цінних паперів групи компаній Адамант Капітал та очолює компанію Адамант Сек’юрітіз, що має ліцензії НКЦПФР на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку України.

employer
Дмитро Гуменюк
Голова відділу продажів та маркетингу

Одразу по закінченні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Банківська справа» Дмитро почав працювати в Державному експортно-імпортному банку України. Впродовж 12 років був кредитним менеджером великих корпоративних підприємств торгівлі, промисловості та енергетики. Він має значний досвід аналізу звітності та бізнес-планів підприємств, структурування, реалізації та супроводу великих кредитних проектів, гарантійних, вексельних і факторингових операцій. Також він брав активну участь у реалізації декількох успішних проектів з реструктуризації проблемної заборгованості та санації підприємств у різних галузях економіки. У 2018 році Дмитро долучився до Адамант Капітал. Має сертифікат НКЦПФР на право здійснення дій, пов'язаних з провадженням професійної діяльності з торгівлі цінними паперами.