Управлінняактивами

Нашкерівнийпринцип«Вашіцілінашізобов’язання»визначаєкожнеінвестиційнерішення

Зважаючи на ваші індивідуальні потреби, ресурси та обмеження, менеджери нашої компанії запропонують актуальні інвестиційні ідеї в Україні та за її кордоном, які найкраще підійдуть саме для вас.

Індивідуальні рішення нашої компанії розраховані на інвесторів які прагнуть покращити фінансовий стан, а також забезпечити приріст та захист своїх активів.

Якщо у вашої компанії є вільні кошти, ми можемо інвестувати їх у надійні та ліквідні інструменти, зокрема державні облігації або корпоративні бонди з високим кредитним рейтингом.

Типи інструментів

1
Корпоративні облігації та євробонди
2
Акції на локальних та закордонних біржах
3
Суверенний борг (внутрішній та зовнішній)
4
Структуровані фінансові продукти
5
Валютні та гривневі депозити
6
Похідні цінні папери

Стратегії інвестування

Етапи управління активами

Ваші потреби завжди є унікальними для нас.

Формування портфелю відбувається у чіткій відповідності до сформульованих вами параметрів щодо інвестиційного горизонту, допустимого ризику, вимог до дохідності, ліквідності, податкових обмежень, тощо. Якщо ж ви ще не до кінця впевнені щодо оптимальних інвестиційних орієнтирів, наші менеджери професійно допоможуть вам.

Щойно буде досягнуто порозуміння, ми порекомендуємо вам портфель, що буде диверсифікований по видах ліквідних фінансових інструментів, а також країнам, валютам, галузям та емітентам.

Ми опікуватимемся вашим портфелем як динамічною структурою, яка потребує постійного корегування, щойно виникають нові інвестиційні можливості чи змінюються параметри індивідуальної інвестиційної політики клієнта.

Наша команда аналітиків, портфельних менеджерів і трейдерів працюють пліч-о-пліч, щоб ваш інвестиційний портфель найкращим чином використовував можливості в Україні та за її кордоном.

Ви вже маєте власний інвестиційний портфель, сформований деінде і який на ваш погляд не дає очікуваний результат? Зв’яжіться з нами, і давайте разом подивимося, як ми можемо поліпшити ситуацію.

З огляду на високу динамічність інвестиційного середовища, наша команда інвестиційних менеджерів та аналітиків, своєчасно поінформують вас про найсвіжіші новини (в т.ч. щодо макроекономічної ситуації в країні, фінансового стану емітентів, законодавчих змін, тощо) та пояснять, що вони означають саме зараз і саме для вас.

Команда
employer
Юрій Созінов
Директор, Інвестиційний керуючий

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси». За майже десять років активної праці на українському та закордонному фондовому ринку Юрій здобув багатогранний досвід роботи з акціями та облігаціями. Він починав свій кар’єрний шлях у відділі управління активами в СК Універсальна, після чого керував активами пайових інвестиційних фондів ЗАО «КУА Універсальна». З 2013 року відповідає за управління портфелем цінних паперів групи компаній Адамант Капітал та очолює компанію Адамант Сек’юрітіз, що має ліцензії НКЦПФР на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку України.