Умови користування сайтом

Користуючись цим сайтом, Ви погоджуєтесь із даними умовами про його використання (надалі — Умови). Компанія Адамант Капітал залишає за собою право в будь-який час і на власний розсуд вносити зміни та/або доповнення до цих Умов.

Надання та використання інформації

Адамант Капітал володіє інформацією, розміщеною на цьому сайті, або має право на її використання. Будь-який користувач має право демонструвати, зберігати, роздруковувати та виконувати інші маніпуляції з інформацією, що міститься на цьому сайті. Однак, публікація, передача, розміщення і поширення в будь-який інший формі інформації, що міститься на цьому сайті, без попередньої письмової згоди Адамант Капітал забороняється.

Ви погоджуєтеся, що будь-яка інформація, розміщена на цьому сайті, підлягає Вашій оцінці перед прийняттям рішення, що ґрунтується на такій інформації. Ви також погоджуєтеся нести повну відповідальність за використання цієї інформації.

Обмеження відповідальності

Інформація, що міститься на цьому сайті, була отримана з джерел, які Адамант Капітал вважає надійними. Однак Адамант Капітал не несе відповідальність перед користувачами або будь-якою іншою особою за перерву чи затримку висвітлення інформації на цьому сайті, помилки або упущення, незалежно від причин їх появи, в інформації на цьому сайті, а також за збиток будь-якого роду, нанесений згаданими перервою, затримкою, помилкою або упущенням. Адамант Капітал не несе відповідальність будь-які збитки, завдані в результаті користування послугами сайту.

Покажчики переходу на інші сайти

Для зручності, даний сайт може містити покажчики переходу на інші сайти. І хоча Адамант Капітал докладає всі зусилля, щоб упевнитися в надійності цих сайтів, ми не несемо ніякої відповідальності за використання Вами цих сайтів або за збиток будь-якого роду, заподіяний в результаті їх використання.

Відсутність пропозиції здійснювати операції з цінними паперами

Жодна частина змісту даного сайту не може тлумачитись як пропозиція з боку Адамант Капітал купити, продати або здійснити будь-які інші операції з цінними паперами. Зміст даного сайту носить виключно інформаційний характер і не передбачає надання податкових, юридичних або інвестиційних консультацій.

Спеціальне повідомлення клієнтів

Якщо Ви є клієнтом Адамант Капітал і уклали будь-який Правочин, в тому числі договір на брокерське обслуговування, то такий Правочин вважається включеним до цих Умов. У разі конфлікту з цими Умовами, Правочин матиме пріоритет.

Припинення надання послуг

На власний розсуд Адамант Капітал може призупинити або повністю закрити доступ до сайту та/або припинити надання будь-яких послуг сайту тимчасово або на постійній основі, з причин включаючи (але не обмежуючись) появу вагомих підстав підозрювати Вас у порушенні цих Умов. Адамант Капітал не несе відповідальність за будь-який з випадків призупинення або припинення надання послуг, а також за шкоду, заподіяну в результаті.

Конфіденційність пароля

У разі присвоєння Вам імені користувача і пароля (як клієнтові або зареєстрованому користувачу), Ви несете відповідальність за збереження його конфіденційності та погоджуєтеся нести повну відповідальність за дії, вчинені під присвоєним Вам ім’ям користувача. Ви погоджуєтеся, кожен раз після закінчення роботи виходити з системи клієнтського доступу і негайно повідомити Адамант Капітал в разі виникнення підозри, що Ваша конфіденційність порушена.

Політика конфіденційності

В обмін на право користуватися послугами даного сайту Ви погоджуєтеся надати достовірну інформацію під час реєстрації та невідкладно оновлювати її в разі потреби, для забезпечення актуальності такої інформації. Адамант Капітал зобов’язується не розкривати будь-яку ідентифіковану інформацію третім особам, крім випадків, коли така передача є вимогою законодавства або на прохання самого суб’єкта персональних даних. Проте, ми можемо надавати нашим бізнес-партнерам і колегам узагальнені дані про наших користувачів. Контактна інформація, яка вказується в реєстраційній формі, використовується нами для цілей взаємодії з зареєстрованими користувачами, як в індивідуальному порядку, так і через розсилку колективних повідомлень. Ви маєте право відмовитися від отримання колективних повідомлень, але одночасно даєте згоду відповісти невідкладно на повідомлення, що спрямовані конкретно Вам та стосуються використання Вами цього сайту.