Брокерськеобслуговування

Ви можете покластися на нас у реалізації ваших інвестиційних рішень

Наша компанія здійснює діяльність на ринку цінних паперів понад 10 років. За цей час ми накопичили значний досвід в обслуговуванні клієнтів на фондовому ринку України та за її межами.

Ліцензії компанії, фінансову звітність та аудит брокерської компанії ви можете переглянути тут.

Втілюйте в життя інвестиційні ідеї на провідних фондових ринках світу

Маючи міцні партнерські відносини з надійними міжнародними брокерськими компаніями та банками, ми надаємо нашим клієнтам найкращий сервіс для інвестування в різноманітні фінансові інструменти на ринках США, Європи та Азії.

Наші клієнти отримують:

  • доступ до акцій, облігацій, деривативів та валютного ринку на більше ніж 100 світових фондових біржах;
  • можливість торгувати з комп'ютера або через зручний мобільний додаток;
  • зручний особистий кабінет з можливістю формування кількох інвестиційних портфелів;
  • можливість підвищення ефективності операцій за рахунок маржинальної торгівлі;
  • персонального менеджера та якісну інформаційну підтримку з будь-яких питань;
  • ексклюзивні інвестиційні ідеї, аналітичні дослідження ринків та фінансового стану емітентів.

Огляд ринку

Підключення до торгів

Наші спеціалісти допоможуть вам швидко відкрити брокерський рахунок, проконсультують щодо особливостей інвестування на окремих ринках, а також розкажуть про технічні особливості здійснення операції через наш торговий термінал та мобільний додаток.

Зв’яжіться з нами, або надішліть свої контакти на електронну пошту [email protected].

В інтересах клієнтів ми проводимо операції будь-якої складності, що пов'язані з торгівлею цінними паперами на фондовій біржі ПФТС та позабіржовому ринку.

Нашими перевагами є низькі тарифи, висока швидкість проведення операцій, а також встановлені партнерські стосунки з багатьма учасниками фондового ринку.

За допомогою сервісу Paperless в компанії запроваджений електронний документообіг з використанням електронно-цифрового підпису.

Сучасна торгівельна платформа
Розроблена для активних трейдерів та інвесторів, які працюють з декількома продуктами, включає в себе всі сучасні алгоритми та інструменти, а також легко налаштовується завдяки бібліотеці розкладок, які базуються на певних модулях і активах.

Дана платформа містить фінансову інформацію по тисячам компаній, календарі подій, відображає в реальному часі ринкові дані по окремих біржах, а також новини та аналітичні матеріали провідних компаній світу.

Зручний мобільний додаток
Забезпечує всі функції управління рахунком та торгівлі акціями, облігаціями, деривативами, валютами та іншими фінансовими інструментами, за допомогою розширених типів ордерів та торгових модулів.

Виконуйте аутентифікацію зразу через мобільний додаток. Для окремих пристроїв підтримується розпізнавання обличчя та відбитків пальців.